نکاتی درمورد گلس ها

نکاتی درمورد گلس ها ، همان طور که می دانید یکی از حساس ترین قسمت گوشی های هوشمند و تبلت ها صفحه نمایش آن ها است.

امروزه یکی از گزینه هایی که می توان با آن از صفحه نمایش گوشی های هوشمند هم در مقابل خش و هم در مقابل ضربه محافظت کرد استفاده از دستگاه نانوگلس می باشد. امروزه شرکت های ساخت لوازم جانبی گوشی های هوشمند انواع مختلفی از این گلس ها را تولید می کنند که می توان بر اساس سلیقه خود یکی از این گلس ها را انتخاب کرد. این نوع گلس ها به دلیل تنوع در طراحی صفحه نمایش گوشی های هوشمند مزایا و معایب خاص خود را دارند.

 

مزایای نانو گلس


به طور کلی گلس های پلاستیکی نسبت به گلس های شیشه ای ضخامت بسیار کمتری داشته و تفاوت سطح چندانی با سطح صفحه نمایش گوشی های هوشمند ایجاد نمی کند. نانو گلس به دلیل انعطاف پذیر بودن بهتر از گلس های شیشه ای می تواند لبه های منحنی صفحه نمایش گوشی های هوشمند را بپوشاند؛ و همان طور که گفتیم هم به دلیل پوشش دهی بهتر و ضخامت کمتر نسبت به گلس های شیشه ای تفاوت چندانی در ظاهر صفحه نمایش ایجاد نمی کند و به خوبی روی گوشی های هوشمند می چسبد و به دلیل انعطاف پذیر بودن و ضخامت کمتر به خوبی نصب می شود اما نصب آن نیاز به دقت زیادی دارد.

 

گلس نانو مایع


صفحه نمایش گوشی های هوشمند امروزی علیرغم کیفیت بالا بسیار حساس هستند و بزرگ شدن صفحه نمایش و کم شدن ضخامت موبایل ها احتمال آسیب دیدن آن ها را افزایش میدهد. خراب شدن آنها ممکن است هزینه زیادی برای کاربران این گوشی ها در بر داشته باشد. یکی از جدیدترین لوازم جانبی که برای محافظت از گوشی های موبایل به بازار آمده اند، دستگاه نانو گلس زن می باشد. این گلس ها با استفاده از فناوری نانو و با ساختار دی اکسید سیلیکون به شما برای محافظت کردن از صفحه نمایش گوشی موبایلتان کمک می کند.

 

نتیجه گیری:


به طور کلی، همان طور که می دانید یکی از حساس ترین قسمت گوشی های هوشمند و تبلت ها صفحه نمایش آن ها است امروزه یکی از گزینه هایی که می توان با آن از صفحه نمایش گوشی های هوشمند هم در مقابل خش و هم در مقابل ضربه محافظت کرد استفاده از گلس ها یا محافظ های صفحه نمایش است.