ویژگی های تلفن گلکسی فولد 2 ، تلفن های همراه هوشمند تاشو یکی از برترین تکنولوژی های روز دنیا محسوب می شود. روزی این نوع گوشی های هوشمند جز رویاهای بشریت بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، به واقعیت پیوسته است.

در سال2018 سامسونگ مدل جدیدی از گوشی های تاشو از سری اس 10 را روانه بازار کرد. این محصول ارائه شده با استقبال زیادی از کارشناسان مواجه شد. در زمان معرفی این نوع گوشی، سامسونگ از کیفیت بالا و استحکام آن خبر داد اما افرادی که آن را خریداری کرده بودند از کیفیت بد و ترک خوردن صفحه نمایش آن و تغییر فرم شکل ظاهری آن شکایت کردند. در پی همین نقدها سامسونگ تصمیم گرفت این محصول را جمع آوری کند و پس از بهبود و ارتقا کیفیت، آن را دوباره روانه بازار کند. پس از گذشت 4 ماه، سامسونگ با بالا بردن کیفیت صفحه نمایش و خلق قاب بهتر، آن را بار دیگر عرضه نمود، با این حال باز هم نتوانست نظرات کاربران را جلب کند.


طراحی منحصر به فرد گلکسی فولد 2


گلکسی فواد 2 بیشتر شبیه به مدل موتورولا ریز می باشد. این گوشی هوشمند به صورت عمودی قادر است تا شود، همچنین می تواند به صورت 90 درجه هم؛ شکل خوبی به خود گیرد تا جایی که می توان از دو نمایشگر آن به راحتی استفاده نمود. یکی دیگر از طراحی های متفاوت در این سری از گوشی ها، وجود حفره در عوض تاچ دوربین سلفی آن است.


مشخصات فنی گلکسی فولد 2


این گوشی هوشمند از سری 5G یک مدل بالاتر می باشد. دارای حافظ 12 گیگی و حافظه داخلی 128 گیگ می باشد. مجهز به اسپندراگون 865 بوده، همچنین دارای قیمت بالایی نیز می باشد. بر اساس پیش بینی ها احتمال دارد دوربین سلفی و اصلی آن با دوربین اس11 برابری کند.


نتیجه پایانی


کارشناسان اظهار دارند احتمالا در ماه آوریل سال بعد، این مدل گوشی با قیمتی کمتر از 980 هزار دلار با تولید در تعداد بالا، روانه بازار کند.