مربی سگ

مربی سگ ، یکی از اولین حیواناتی که توسط انسان ها اهلی شدند سگ ها بودند. سگ ها از سالهای بسیار دور تاکنون در کنار انسان ها زندگی می کردند. امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی، انسان ها سگ ها را در خانه نگهداری می کنند. سگ هایی که جزو اعضاء خانواده هستند و در کنار انسان ها زندگی می کنند باید با قوانین و مقررات خانه آشنا باشند.

یکی از مهم ترین مسائل برای نگهداری سگ تربیت او می باشد. اگر برای تربیت سگ خود نیاز به کمک دارید می توانید از مربی سگ کمک بگیرید. مربیان سگ با توجه به دانش و تجربه ای که دارند می توانند سگ ها را به بهترین شکل تربیت کنند.
مهم ترین نکته برای سگ هایی که در آپارتمان زندگی می کنند یادگیری محل دستشویی کردن می باشد. اگر سگ شما محل دستشویی خود را یاد نداشته باشد ممکن است همه ی محیط خانه ی شما را آلوده کند.
تربیت سگ باید از زمان ورود سگ به منزل آغاز شود، اگر از ابتداء تربیت سگ را شروع نکنید و هر طور که دوست دارید با او رفتار کنید، سگ هم در زمان بلوغ هر طور که دوست دارد با شما رفتار می کند و همه ی زندگی شما را به هم می ریزد. به طور کلی زندگی با یک سگ بی تربیت آزار دهنده و طاقت فرسا می باشد، پس اگر دوست دارید زندگی راحت و خوبی در کنار سگتان داشته باشید باید به مربی سگ مراجعه کنید و سگ خود را تربیت کنید.
مربی سگ می تواند مشکلاتی مثل واق واق کردن در زمان و مکان نامناسب، خشونت در برابر افراد غریبه یا صاحب خود، گاز گرفتن، دندون قروچه و بداخلاقی، نافرمانی، کشیدن قلاده در زمان پیاده روی، جویدن لوازم منزل، دستشویی کردن در منزل، دعوا با سگ های دیگر، استرس و... را در کوتاه ترین زمان حل کند. اگر به دنبال مربی سگ کاربلد و حرفه ای هستید می توانید به مربی سگ مراجعه کنید.