تعویض نانو گلس
تعویض نانو گلس

تعویض نانو گلس ، گلس ها جز لوازم جانبی های موبایل ها هستند که برای محافظت از صفحه موبایل مورد استفاده قرار می گیرند. گلس ها صفحه هایی بی رنگ و شفاف هستند که روی سطح صفحه نمایش موبایل ها قرار می گیرند و از ورود ضربه به صفحه نمایش موبایل جلوگیری می کنند.


با پیشرفت تکنولوژی گلس هایی با جنس های متنوعی تولید و به بازار عرضه شدند. یکی از جدید ترین گلس ها، گلس نانو می باشد. گلس های نانو خاصیت ضد لک دارند و از صفحه ی نمایش در برابر آب و مواد مختلف محافظت می کنند. این گلس ها برای جلوگیری از لک شدن صفحه موبایل بسیار مناسب هستند اما مقاومت چندانی در برابر ضربه ندارند و ممکن است اگر موبایل با زمین یا اجسام مختلف برخورد کند صفحه نمایش آن آسیب ببیند.


گلس های نانو به شکل مایع هستند. زمانی که بخواهید از گلس مایع برای صفحه نمایش خود استفاده کنید باید چند قطره از گلس مایع را روی صفحه نمایش موبایل ریخته و آن را پخش کنید به طوری که مایع همه ی سطح صفحه نمایش را بپوشاند. با مراجعه به مراکز مربوط به فروش یا تعمیر موبایل می توانید گلس مایع را تهیه نمایید.


گلس های نانو پس از مدتی استفاده از بین می روند و خاصیت خود را از دست می دهند، با توجه به این موضوع هر چند وقت یکبار باید آن را تمدید کنید. گلس های نانو قابلیت برداشته شدن را ندارند پس قبل از اینکه از مایع گلس نانو استفاده کنید از تصمیم خود مطمئن شوید.